Sport Promotions Aschwin Kruders
  • Home
  • Nieuws
  • Over ons
  • Diensten
  • Portfolio
  • Contact
Nieuws

Drie nieuwe websites online

10 maart 2014

Het is natuurlijk altijd leuk om te kunnen melden dat ik een nieuwe sporter heb gevonden waarvoor ik het website beheer op mij ga nemen. Ditmaal is het er echter niet één, maar zijn het er drie die ik tegelijk aan kan kondigen op deze site. In de afgelopen zijn namelijk de websites van mountainbikester Annemarie Worst, veldrijdster Sanne van Paassen en hardloopster Lesley Smit online gekomen. Voor hen zal ik alleen de teksten schrijven en andere updates doen.

Annemarie Worst - www.annemarieworst.nl
Voor mountainbikester Annemarie Worst uit Nunspeet is dit jaar er één van veel ervaringen op doen. De renster van het Giant Dealerteam is namelijk nieuw bij de elite vrouwen en hoopt haar neus aan het venster te kunnen drukken bij de top van Nederland. Omdat ze daarvoor sponsoren zocht kwamen Annemarie en haar vader bij mij terecht. Een goed georganiseerde website kan immers juist die extra waarde hebben voor een bedrijf.

Sanne van Paassen - www.sannevanpaassen.nl
Hoewel ze het afgelopen jaar te kampen had met lichamelijk ongemak, is Sanne van Paassen een absolute wereldtopper in het veldrijden. Niet voor niets won de Brabantse in het verleden al het wereldbeker klassement en finishte ze al drie keer in de top vijf van het WK. Nu vond Sanne het tijd voor een website, maar het bleek voor haar lastig om in drukke wedstrijdperiodes de updates te doen. Door mijn werk voor andere wielrensters kwamen we vervolgens met elkaar in contact.

Lesley Smit - www.lesleysmit.nl
In de afgelopen jaren kwam ik Lesley Smit al steeds vaker tegen bij hardloopwedstrijden in de regio en niet te vergeten bij de Batavierenrace, waar zij als loopster deel uitmaakt van het Aeolus Runningteam en ikzelf tot de begeleiding hoor. Lesley timmert in een rap tempo aan de weg en wil graag kijken wat als hardloopster en duatlete nog kan bereiken. Daarvoor heeft ze financiële steun nodig en daarbij vroeg Lesley mijn help. Haar nieuwe website is één van de manieren waarop ze zichzelf nu kan tonen als atlete.

Portfolio

Amy Pieters - Communicatie - Topsporter

Wielrenster Amy Pieters is op zowel de baan als de weg succesvol. Ze nam deel aan de Olympische Spelen in Londen en het WK in Toscane.

Bekijk website

Twitter

Tweets by @Sportpromotions
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
Copyright © 2018 Sportpromotions.nl